У Китаї налічується мільйон електромобілів і гібридних автомобілів

Кількість електромобілів і гібридних автомобілів в Китаї перевищила один мільйон одиниць, про це повідомляє міністерство громадської безпеки КНР.

За даними управління дорожнього руху міністерства, яке займається реєстрацією транспортних засобів, їх загальна кількість склала 1 млн 18 тис. штук. З них 825 тис. – електромобілі, решта 193 тис. – гібридні автомашини.

Щоб стимулювати продажі електрокарів, міністерство визначило в 2016 році п’ять пілотних міст, де власникам “екологічно дружнього” транспорту видають у позачерговому порядку “зелені” автомобільні номери зі спеціальними відмітними ознаками. Передбачається, що до першої половини 2018 року такі номери будуть вже у всіх китайських містах.

Очікується, що загальне виробництво електромобілів і гібридних авто в Китаї до 2020 року перевищить п’ять мільйонів одиниць. Дуже популярними є малі електромобілі вартістю близько 6 тис юанів (близько $1 тисячі).

Раніше міністерство промисловості і інформатизації КНР повідомило про те, що Китай за підсумками 2016 року посів перше місце в світі з продажу електромобілів і гібридів. У минулому році в країні було реалізовано 507 тис. таких транспортних засобів, в той час як в 2015 році цей показник становив 370 тис. одиниць.

Джерело: ТАСС