Новини

У Китаї налічується мільйон електромобілів і гібридних автомобілів

Кількість електромобілів і гібридних автомобілів в Китаї перевищила один мільйон одиниць, про це повідомляє міністерство громадської безпеки КНР.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За даними управління дорожнього руху міністерства, яке займається реєстрацією транспортних засобів, їх загальна кількість склала 1 млн 18 тис. штук. З них 825 тис. – електромобілі, решта 193 тис. – гібридні автомашини.

Щоб стимулювати продажі електрокарів, міністерство визначило в 2016 році п’ять пілотних міст, де власникам “екологічно дружнього” транспорту видають у позачерговому порядку “зелені” автомобільні номери зі спеціальними відмітними ознаками. Передбачається, що до першої половини 2018 року такі номери будуть вже у всіх китайських містах.

Очікується, що загальне виробництво електромобілів і гібридних авто в Китаї до 2020 року перевищить п’ять мільйонів одиниць. Дуже популярними є малі електромобілі вартістю близько 6 тис юанів (близько $1 тисячі).

Раніше міністерство промисловості і інформатизації КНР повідомило про те, що Китай за підсумками 2016 року посів перше місце в світі з продажу електромобілів і гібридів. У минулому році в країні було реалізовано 507 тис. таких транспортних засобів, в той час як в 2015 році цей показник становив 370 тис. одиниць.

Джерело: ТАСС

Back to top button