У Києві відкрився 10-й Міжнародний салон вантажних і комерційних авто TIR’2014

Сьогодні, 28 жовтня, в Києві відкрився 10-й Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів TIR. В МВЦ на Лівому березі Дніпра розташувалася експозиція близько 50 компаній з Казахстану та десяти регіонів України.

Учасники осіннього мотор-шоу великих машин пропонують новинки пасажирського транспорту та спеціальні вантажівки для рітейлу та великих виробництв у двох найбільш перспективних експортних галузях України – тваринництва і харчової промисловості.

Серед новинок – комерційні автомобілі ISUZU і нові автобуси АТАМАN – туристичний і низькопідлоговий міський; молоковоз, сміттєвоз, вантажівка для міського рітейлу та автовишка на базі шасі TATA, новий 26-тонник КрАЗ. Аграріїв зацікавить зерновоз IVECO вантажопідйомністю до 50 т. «Міжнародним фургоном 2015 року» визнали здорованя IVECO Daily 50C15V, фургон якого витримує до 2,6 т товарів. Нову вантажівку STL експонує вітчизняний виробник автоцистерн та напівпричепів-самоскидів «Нікспецтранс». Власні новинки вантажної техніки в перший день виставки представить корпорація «Еталон» (Бориспільський автозавод).

Серед новинок також шини Triangle і «Белшина», професійне діагностичне обладнання для СТО від «Сінта-груп», а також комплектуючі від «Альт-Стар».

Поруч із автосалоном TIR проходить спеціалізована логістична виставка «ТрансУкраїна 2014 / Інтерсклад 2014». Споживачі транспортних послуг з найбільш перспективних експортних галузей прийшли на проекти для тваринництва і птахівництва Animal Farming Ukraine 2014 і харчової промисловості і рітейлу WorldFood Ukraine 2014.

Організатори – Асоціація автовиробників України «Укравтопром», компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). Офіційна підтримка – Міністерство інфраструктури України. Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, павільйон №3, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна».

Міжнародний салон вантажних, комерційних і спеціальних автомобілів TIR’2014 триває до 30 жовтня.

Всі новини виставки www.tir-motorshow.com.ua.