Новини

У Казахстані відновили виробництво автомобілів Skoda

Місяць тому завод Азія Авто в Усть-Каменогорську знову почав складання двох моделей Chevrolet, а тепер на місцевий конвеєр повернулися і автомобілі Skoda. Виробництво машин цих двох марок було зупинено ще два роки тому, коли автомобільний ринок Казахстану почав стрімке падіння. За цей час обсяг продажів скоротився втричі: у 2016 році реалізовано тільки 46715 нових машин. Але дилерські запаси автомобілів 2015 року випуску нарешті добігають кінця, і завод Азія Авто відновлює співпрацю з колишніми партнерами.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Skoda повертається в Усть-Каменогорськ з трьома моделями: це оновлені ліфтбек Rapid і Octavia, а також Superb нового покоління.

Як і інші автомобілі, що випускаються на заводі Азія Авто, Шкоди складатимуть «викрутковим» способом з великовузлових машинокомплектів: тут тільки встановлюють силові агрегати і трансмісію в зборі, монтують навісне обладнання, фари, бампери і колеса. Цікаво, що імпорт інших чеських моделей в країну не передбачений: казахстанські дилери фірми Skoda продаватимуть лише автомобілі місцевого складання.

Джерело: autoreview.ru


Back to top button