Новини

У Казахстані припинена програма з викупу старих автомобілів за готівку

З 16 серпня 2017 року ТОВ “Оператор розширеної відповідальності виробників” тимчасово призупинило прийом старих автомобілів з виплатою грошової компенсації. Як повідомили в компанії, це пов’язано з достроковим освоєнням виділеної Міністерством енергетики РК квоти на 2017 рік, повідомляє informburo.kz.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

ТОВ “Оператор РВВ” направило запит до Міністерства енергетики РК і в даний час чекає узгодження додаткової квоти за програмою викупу старих автомобілів.

– Цього року нам відкрито 43 000 квот на рік: 20 000 – на прийом транспортних засобів за грошову компенсацію, 20 000 – за знижкові сертифікати і 3 000 квот – на прийом вантажних автомобілів і автобусів. З прийому за грошову компенсацію ми на сьогодні квоту повністю освоїли, оскільки бажаючих була колосальна кількість. Тепер чекаємо відповіді від Міністерства енергетики – якщо воно дасть нам дозвіл, програма буде продовжена, – прокоментували в ТОВ “Оператор РВВ”.

На сьогодні триває прийом легкового, пасажирського та вантажного транспорту за програмою утилізації ВЕТС в обмін на купон сертифікат розміром до 650 000 тенге, в залежності від категорії. Сертифікат діє протягом 12 місяців з моменту отримання. Його можна використовувати тільки при покупці автомобіля казахстанського виробництва.

Джерело: ng.kz

Back to top button