МоделіСвіт

В Ізраїлі розробили компактний електрокар-трансформер

У автомобіля під назвою City Transformer є особливий «міський» режим, який при активації зменшує ширину електрокара-трансформера до 1 метра

Ізраїльська компанія City Transformer з Тель-Авіва привезла на автосалон IAA в Мюнхен однойменний електрокар, який може «складатися» і міняти свої розміри. Прийом замовлень на чотиримісний автомобіль вже відкритий. Ціни на машину стартують від 12 500 євро.

У автомобіля є особливий «міський» режим, який при активації зменшує ширину електрокара-трансформера до 1 метра. Особливо це зручно при парковці машини.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В Ізраїлі розробили компактний електрокар-трансформер

City Transformer обладнали двома електромоторами. Потужність кожного з них – 10 кінських сил. Запас ходу у електрокара – 178 кілометрів. Розгін до 50 км / год займає у машини 5,0 секунди. Максимальна швидкість – 88 км на годину.

«Наш інноваційний продукт, – що складається автомобільна платформа. У неї є можливість зменшувати ширину колії. Це дозволить водієві залишити автомобіль навіть на дуже невеликому паркувальному місці, де раніше могли перебувати тільки мотоцикли», – підкреслили в компанії.

В Ізраїлі розробили компактний електрокар-трансформер

Втім подібне технічні рішення вже зустрічалося в автосвіті. Зокрема, Audi не так давно представила концепт під назвою Skysphere. Однією з його головних фішок стало розсувне шасі на електричному приводі, завдяки якому розмір колісної бази можна збільшувати на 250 міліметрів.

Back to top button