Новини

У червні на українському ринку було продано 3 372 нових легкових автомобілі

У порівнянні з зимово-весняним сезоном, літо на ринку нових легкових автомобілів почалося з активізації продажів. За перший літній місяць в Україні було зареєстровано 3 372 продажів нових легкових авто, що на 13% перевищило травневий показник, і такий результат став максимальним за останні шість місяців.

Однак у порівнянні з показником червня минулого року попит на автомобілі знизився в 1,8 рази, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільша кількість реєстраційних номерів у червні отримали автомобілі японської марки Toyota – 502 шт.

Але, незважаючи на лідерство, від свого результату річної давності Toyota відстала на 22%.

Найпопулярнішою в лінійці Toyota в звітному місяці стала модель RAV-4, яка забезпечила п’яту частину продажів цієї японської марки.

На другому місці Renault – 376 автомобілів. Цій французькій марці вдалося не тільки піднятися в рейтингу, торік вона посідала лише восьму позицію, а й збільшити продажі щодо червня 2014 року на 59%. Бестселером у Renault стала модель Logan – майже половина з проданих автомобілів цього бренду. Також Renault Logan за підсумками червня став найпопулярнішим автомобілем на українському ринку нових легкових авто.

Третім брендом за популярністю в українців у минулому місяці став вітчизняний ЗАЗ з результатом в 254 авто. Реалізації ЗАЗу відносно червня минулого року впали на 50%. Найбільший попит з ЗАЗівськіх моделей мав Sens (майже 45% від усіх проданих за місяць ЗАЗів). До того ж ця модель Запорізького автомобілебудівного заводу стала другою після Renault Logan за популярністю в українців.

На четвертому місці Nissan – 206 нових авто (-19% до апмр). У цієї моделі найкраще продавалася модель X-Trail – 28% від загального обсягу продажів автомобілів цієї марки.

Замикає ТОП-5 червня Mazda з результатом – 175 проданих автомобілів (+34% до апмр). Флагманом продажів у Mazda в червні була модель CX5, яку вибрали 40% покупців автомобілів цього японського бренду.

Всього за першу половину поточного року український автопарк поповнився на 17 203 нові легкові автомобілі. Такий результат на 70% менше торішнього.

Back to top button