Новини

У червні казахстанський авторинок показав зростання на 9%

Офіційні продажі нових автомобілів в Казахстані за підсумками червня зросли на 9% в порівнянні з попереднім місяцем (3 880 од. проти 3 573 од. продажів в травні). Таким чином, за підсумками першого півріччя 2016 року офіційними дилерами Казахстану було реалізовано 21 964 одиниць автомобілів без пробігу (проти 53 251 одиниць продажів в аналогічному періоді минулого року).

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Крім того, з початку 2016 р спостерігалося збільшення попиту на казахстанські автомобілі і, відповідно, зниження попиту на імпортовані автомобілі. За даними АКАБ в червні поточного року кожен третій проданий новий автомобіль був казахстанського виробництва.

Найбільш затребуваним сегментом серед нових автомобілів залишаються легкові автомобілі. На їх частку припадає більше половини офіційних продажів (51,4%). Всередині сегмента найбільшу кількість продажів припадає на частку автомобілів B класу (66%). Другий результат у автомобілів С класу (20%). На частку позашляховиків припадає 35% від загального продажу. В даному сегменті найбільша кількість реалізації припадає на частку компактних SUV (45,3%).

Джерело: kursiv.kz


Back to top button