Новини

У липні кожен третій автомобіль, проданий в Україні, отримав київську реєстрацію

Як вже повідомляв “Укравтопром”, у липні на українському ринку нових легкових автомобілів було зареєстровано 5 548 продажів. Найбільшим регіональним ринком в Україні традиційно залишається місто Київ, парк якого минулого місяця поповнили 1 888 нових легкових автомобіля. В Укравтопромі визначили авто яких брендів воліли купувати жителі столиці.

Липневу пальму першості кияни віддали Volkswagen, купивши 294 автомобіля цього німецького бренду.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Своєму лідерству Volkswagen більшою мірою зобов’язаний своїй моделі Jetta, яку обрали 216 покупців

На другому місці Toyota, 189 автомобілів якої отримали київську прописку. Бестселером цієї марки стала модель Corolla, на яку припало 58 столичних продажів.

Ще один представник Концерну Volkswagen – Skoda – зайняла третю сходинку у липневому рейтингу киян з результатом 166 проданих авто. Моделлю Skoda, що продавалася найбільше, стала Octavia, що отримала протягом місяця 79 київських реєстраційних номерів.

На четвертому місці Ford – 142 автомобіля. Більше половини фордівських продажів (72 авто) забезпечила модель – Fiesta.

П’яту сходинку рейтингу посіла французька марка Renault з результатом 136 зареєстрованих у столиці продажів. З цієї кількості 51 продаж припала на модель Duster.

Також в київську десятку лідерів увійшли: KIA – 97 шт., Mercedes-Вenz -92 шт., Nissan – 78 шт., BMW – 72 шт., і Hyundai з результатом 66 шт.

Back to top button