Новини

В GM заявили, що будуть першими хто отримає прибуток від виробництва електромобілів

Майже кожен автовиробник має в своїй лінійці електромобілі, але в General Motors заявили, що вони будуть першими, для кого цей напрямок стане прибутковим.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Ми знаємо, що наші клієнти хотіли б їздити на електромобілях, але не хочуть платити за них більше», – сказав Марк Рейсс, виконавчий віце-президент GM з розробки продуктів. – «Ось чому ми збираємося стати першою компанією, що продає електромобілі, які люди можуть собі дозволити, і при цьому залишається в прибутку».

На сьогодні ключовим повністю електричним продуктом GM є Chevy Bolt EV, ціна на яку в США стартує від 37,5 тис. доларів. При цьому плани GM не обмежуються внутрішнім ринком, зараз вже тільки для ринку Китаю готується десяток моделей на електротязі.

Згідно з повідомленням детройтського бюро, розроблено план з глобального скорочення витрат, який дозволить перетворити виробництво електромобілів в центр прибутку.

Основний акцент компанія робить на максимальне зниження собівартості виробництва власних акумуляторів і електродвигунів.

Back to top button