Новини

У лютому на імпорт автотранспорту Україна витратила понад 170 мільйонів доларів

У лютому в Україну було імпортовано 11817 одиниць автотранспортних засобів на загальну суму, еквівалентну 170,8 млн доларів США, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Найбільшу частину в цьому імпорті охопили легкові автомобілі, яких було ввезено 8,5 тис. шт. Закупівля такої кількості машин обійшлася імпортерам в $113,8 млн.

У порівнянні з торішнім лютим кількісно імпорт легкових авто зріс в півтора рази. При цьому середня митна вартість імпортованого автомобіля знизилася на $2,4 тис. і становила $13,4 тис.

У той же час імпорт комерційних автомобілів збільшився на 26% до 3270 шт., а їх вартість була оцінена митницею в $55,8 млн. Тут, на відміну від ситуації з легковими автомобілями, середня митна вартість одного автомобіля збільшилася (з $12 тис. до $17 тис).

А ось лютневий імпорт автобусів продемонстрував негативну динаміку. За місяць в Україну було ввезено 53 автобуси або на 20 шт. менше, ніж роком раніше. Однак якщо рік тому середня вартість одного імпортованого автобуса становила лише $16 тис., то тепер – $24,4 тис.

Back to top button