Новини

В ЄС знижується попит на автомобілі з ГБО

Як повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA), кількість реєстрацій автотранспортних засобів на альтернативному паливі в ЄС залишається стабільною – у другому кварталі 2016 року цей показник становив 147 784 одиниць, що на 0,6% вище аналогічного періоду минулого року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Однак результати різнилися серед окремих категорій альтернативного виду палива. З одного боку, попит на електричні транспортні засоби показав помірне зростання (+7,1%) за звітний період.
Реєстрації нових гібридних транспортних засобів (ДВЗ + електродвигун) також продовжили позитивну динаміку, показавши зростання на 22,6% і досягши 63 707 проданих авто.
З іншого боку, число реєстрацій нових автомобілів з газобалонним обладнанням продемонструвало істотне зниження попиту на них (-20,8%) – 50 211 транспортних засобів.

Серед основних ринків ЄС, найбільше зростання реєстрацій автомобілів на альтернативному паливі в другому кварталі 2016 року було відмічене в Іспанії (+84,4%), а також у Великобританії (+18,4%), і все завдяки електричному та гібридному сегментам.
В Італії відзначено падіння на 14,7%, в основному за рахунок зниження реєстрації автомобілів з ГБО. У той же час італійські реєстрації в гібридному сегменті показали значне збільшення (+46,1%). Франція показала помірне зниження (-9,4%) у загальному обсязі реєстрацій АТЗна альтернативу паливі. Німеччина залишалася стабільною (-0,3%).

Back to top button