Новини

В ЄС вивчається можливість введення квот на електрокари

В Єврокомісії вирішується питання про введення квот для автоконцернів на виробництво і продаж електрокарів, а також на транспорт зі зниженим рівнем шкідливих викидів. Даний захід може бути прийнятий в 2025 році. Такі дані озвучені інформаторами в ЄС.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Джерела твердять, що таким чином Єврокомісія розраховує прискорити перехід ЄС на екологічний транспорт і відмову людей від автомобілів на традиційних двигунах внутрішнього згоряння. У цьому році ЄК може підготувати “екологічний” проект. Ймовірно, Єврокомісія запропонує квоти по мінімальному числу електрокарів, які повинні будуть випускати автовиробники. Крім того, ЄК може закликати владу до того, щоб посилити екологічні вимоги до сучасного транспорту.

Асоціація автовиробників Німеччини (VDA) висловила стурбованість з приводу звістки про ЄС і квоти, що плануються. В організації заявили, що такі нововведення помилкові. За словами представників VDA, продажі електрокарів залежать від ряду факторів, однак на багато з них навіть самі виробники не завжди можуть вплинути.

У Німеччині тема електрокарів і екологічного транспорту стоїть більш ніж гостро. Жителі країни масово відмовляються від дизельних машин і виступають проти їх випуску на тлі дізельгейта.

Джерело: vistanews.ru

Back to top button