Новини

У Білорусі будуть виготовлятися всі автомобілі Zotye для Росії

Китайський концерн Zotye спеціалізується на випуску легкових авто і запчастин до них. Холдинг виник в 2005 році, і спочатку спеціалізація діяльності працівників відносилась до виготовлення різних комплектуючих. Далі фірма стала не тільки представляти на авторинках модельний ряд легкових авто, але також почала випуск вантажних машин, мікроавтобусів і мотоциклів.

Стало відомо, що поставки авто від компанії Zotye для реалізації на російському авторинку будуть проводитися з Білорусії. Олександр Гнездюк, заступник генерального директора «ЗОТІ Мотор Рус», стверджує, що перша партія нових авто прийшла з Китаю. Під час цього на заводі «Юнисон» вже проводилася підготовка обладнання для виробництва. Також відомо, що саме підприємство невелике, тому процес складання відбувається не дуже швидко. Зараз навіть починають будувати окремі цехи для повного циклу виробництва.

Відомо, що на заводі «Юнисон» компанія Zotye надалі планує налагодити складання кузовів машин. Штамповані деталі будуть доставлятися на завод в пакетах. Така методика зможе скоротити рівень витрат на доставку комплектуючих.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Джерело: actualnews.org

Back to top button