Новини

У квітні знову впало автовиробництво

За попередніми даними асоціації «Укравтопром», в квітні силами шести українських заводів було виготовлено 675 автотранспортних засобів. Таким чином, у порівнянні з попереднім місяцем, обсяг випуску автотранспорту в країні знизився на 13 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Статистику легкового сегмента вітчизняного автопрому як і раніше продовжує формувати тільки великовузлове складання автомобілів марки Skoda, обсяг випуску яких в квітні впав на 10% до березневого результату. Всього в минулому місяці було зібрано з шкодівських машинокомплектів 615 авто.

Виробництво автобусів за місяць знизилося на 13% і становило 54 од. Три автобуси виробив «ЗАЗ», по одному – Корпорація «Богдан» і чернігівський автозавод корпорації «Еталон», завод «Часівоярські автобуси» виготовив 14 автобусів і «Черкаський автобус» – 35 од.

Комерційних автомобілів в квітні було вироблено 6 шт. – один на ЗАЗі і п’ять на заводі «Черкаський автобус». Такий показник на 79% менше березневого результату. У статистиці відсутні дані по КрАЗу, який з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

Back to top button