ДайджестНовиниЧитацький зал

В аеропорту «Бориспіль» з’явилась зона комфорту від Mercedes-Benz

В бізнес-залі термінала D міжнародного аеропорту «Бориспіль» з’явилась ексклюзивна зона комфорту Atmosfera Fly by Mercedes-Benz, про це повідомила компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні. Таким чином Mercedes-Benz розширює концепцію сучасної розкоші за межі автомобільної сфери.

В аеропорту «Бориспіль» з’явилась зона комфорту від Mercedes-Benz

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Стилізація «by Mercedes-Benz» другого поверху бізнес-залу терміналу D спрямована на підвищення зручності пасажирів аеропорту «Бориспіль» та знайомство з легендарним брендом. Автомобільною зіркою lounge-зони став новий S-Class: інтер’єр Atmosfera Fly оформлений актуальним для моделі візуальним контентом.

В аеропорту «Бориспіль» з’явилась зона комфорту від Mercedes-Benz

У залі очікування є все необхідне для роботи та відпочинку: ресторанна зона, комфортні крісла та робочі острівці, безкоштовна бездротова мережа Wi-Fi.

Скористатись послугами бізнес-лаунжу можуть пасажири, що відлітають міжнародними рейсами. Безкоштовне відвідування стилізованої зони доступне власникам карт Mastercard World Elite незалежно від країни випуску, а також власникам українських карт Mastercard рівня World Black Edition, Platinum та Corporate.

Source
УкрАВТО
Back to top button