Світ

В 2021 році Tesla почне офіційні продажі машин в Ізраїлі

Першими на ринок вийдуть моделі S, X і 3. Model Y ще належить сертифікувати

Офіційні продажі електромобілів Tesla в Ізраїлі стартують у другій половині 2021 року. Про це пише місцеве видання Globes з посиланням на власні джерела на автомобільному ринку.

Спочатку планувалося, що компанія прийде в країну на початку 2020 року. Однак спочатку затягнулася сертифікація машин і отримання ліцензії на їх імпорт, а потім трапився коронакризис.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Проте, Tesla встигла пройти перевірку на відповідність ізраїльським стандартам для машин Model S, X і седана Model 3. Кросовер Model Y ще належить сертифікувати, так що його поставки почнуться пізніше. Передбачається, що його привезуть до Ізраїлю для випробувань на початку 2021 року.

Tesla вже почала найм персоналу та пошук автосервісів в найбільших містах країни, які можна було б перетворити на фірмові центри по обслуговуванню і ремонту електромобілів. Крім того, зараз ведуться переговори про партнерство в сфері розвитку зарядної інфраструктури.

Нагадаємо, що Ізраїль входить в число країн, де обговорюється проект повної заборони на продаж нових бензинових і дизельних автомобілів. Зробити це планується вже в 2030 році.


Back to top button