Новини

У 2016 році Росія розширить держпідтримку свого автопрому

Російський Уряд заклав в проект бюджету на наступний рік 60-відсоткове зростання субсидій на підтримку російського автопрому, які сумарно складуть понад 80 мільярдів рублів.

Таке збільшення державної підтримки пов’язано насамперед з планованим збільшенням утилізаційного збору на автомобілі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У пояснювальній записці до проекту бюджету зазначається, що дохід бюджету від підвищення утилізаційного збору на автомобілі і його поширення на самохідну техніку та причепи зросте в 2016 році на 56,58 мільярдів рублів.

Така індексація надасть підтримку місцевим виробникам, компенсуючи зниження ввізних мит за зобов’язаннями Росії перед СОТ.

Уряд РФ вирішив зберегти субсидування залізничних перевезень автомобілів, випущених на Далекому Сході, на рівні цього року (3,2 мільярда рублів).

Також в проекті бюджету з’явилися і нові заходи підтримки. Крім традиційного субсидування частини відсоткових виплат по кредитах і виплат купонного доходу за облігаціями для реалізації інвестиційних проектів (на це в 2016 році передбачається виділити 5,18 млрд. рублів), з’явився окремий рядок аналогічного змісту, але розрахований на виробників вантажних автомобілів. На ці цілі пропонується виділити 827 млн. рублів.

Back to top button