Узбецький автопром підвищить локалізацію до 70 відсотків

Компанія “Узавтосаноат” має намір до 2022 року довести рівень локалізації обладнання та сировини до 70%. На сьогоднішній день цей показник вже перевищив 50%, повідомляє Podrobno.uz.

Використання в автомобілебудуванні переважно місцевої сировини і основних компонентів, скорочення імпорту запасних частин за рахунок підвищення рівня локалізації продукції, що випускається – одне з пріоритетних завдань компанії, повідомили в “Узавтосаноат”.

За I квартал 2020 року було випущено 75 635 легкових автомобілів, 943 автобуси і вантажівки ISUZU, 106 вантажних автомобілів МАN і Sinotruck і 271 вантажівка КамАЗ. Експортовано 2 880 автомобілів.

UzAuto Motors веде експорт Nexia 3 для великовузлового складання на завод “СариаркаАвтоПром” в Казахстані. З початку року на підприємстві в місті Костанай вироблено понад 11 тисяч легкових автомобілів, вартість яких в доларовому еквіваленті становить 85 мільйонів.

28 березня в Костанай було відкрито виробництво нових моделей автомобілів UzAuto Motors під брендом Chevrolet. Обсяг виробництва на першому етапі складе 26 000 транспортних засобів на рік, в майбутньому планується довести його до 100 000. При цьому в поточному році 13 000 автомобілів будуть експортовані в країни ближнього зарубіжжя.

На сьогоднішній день “Узавтосаноат” є однією з найбільших компаній республіки. Вона включає в себе більше 80 великих і дрібних підприємств, на яких працюють понад 27 тисяч осіб.