НовиниСвіт

UzAuto Motors і «СамАвто» відкрили виробництво Сhevrolet в Азербайджані

В азербайджанському місті Гаджігабул відкрита виробнича лінія АТ UzAuto Motors і СП ТОВ «СамАвто». В рамках альянсу з General Motors компанія UzAuto Motors оголосила про початок продажів автомобілів Chevrolet в Азербайджані.

Як повідомили в компанії, партнером по виробництву з боку Азербайджану виступив завод «Азермаш СР», який входить до складу Гаджігабульського промислового кварталу поблизу Баку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В урочистому запуску виробництва брали участь заступник прем’єр-міністра Республіки Узбекистан з фінансово-економічних питань Джамшид Кучкаров і міністр економіки Азербайджанської Республіки Мікаіл Джаббаров.

На першому етапі співробітництва на виробничих потужностях «Азермаш СР» планується випускати автомобілі Chevrolet Nexia і Chevrolet Cobalt, на другому етапі – Chevrolet Damas і Chevrolet Labo в загальній кількості до 5000 одиниць, а також автобуси «СамАвто» до 1000 одиниць на рік.

Глава «Узавтосаноат» Шавкат Умурзаков заявив, що створення спільного підприємства дозволить охопити не тільки Азербайджан, а й вийти на такі експортні ринки, як Грузія, Туреччина і країни Африки.

Генеральний директор UzAuto Motors Бу Інге Андерссон анонсував в найближчому майбутньому розширення модельного ряду, який стане включати в себе широкий спектр автомобілів, від невеликих і компактних легкових авто до повнорозмірних позашляховиків.

Source
nuz.uz
Back to top button