Утилізація

 

Закони

Закон України №422-VII
Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм.

Закон України №421-VII
Про утилізацію транспортних засобів.

Акти КМУ

Постанова КМУ №685 від 18 вересня 2013 року
Форми довідок про сплату екологічного податку на утилізацію авто та про звільнення від його сплати.

Постанова КМУ №935 від 18 грудня 2013 року
Перелік видів та категорій транспортних засобів, з року випуску яких минуло 30 або більше років, що не призначені для комерційного перевезення пасажирів або вантажів, мають оригінальний двигун, кузов і (за наявності) раму, збережені та відреставровані до оригінального стану та які належать до предметів колекціонування або антикваріату

Накази

Наказ МПП №6 – форма та порядок
Форма та порядок розроблення Програми створення (модернізації) виробничих потужностей і робочих місць.

Наказ МПП №4 заява
Форма заяви про внесення суб’єктів господарювання до реєстру підприємств, що виробляють (виготовляють) транспортні засоби та взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва.

Наказ МПП №3 порядок
Форма та порядок ведення реєстру підприємств, що виробляють (виготовляють) транспортні засоби та взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва.

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України №350 від 15.08.2013
Про затвердження Порядку формування та ведення Державного реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють приймання та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються. Наказ, Порядок і додатки до Порядку.

Інше

Інформаційна довідка по сплаті екологічного податку