Новини

Урядом підтримано законопроект для розвитку електромобілів в Україні

9 вересня, на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Мінінфраструктури законопроєкт “Про внесення змін до Закону України “Про автомобільний транспорт”. Він чітко визначає в законодавстві України терміни “електричний транспортний засіб” (“електромобіль”), “електробус”, “станція зарядки електромобілів”, “вантажний електромобіль”, “легковий електромобіль”, “гібридний електромобіль”, “плагін-гібридний електромобіль”.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“Ми поступово рухаємось до повсюдного використання більш екологічних та сучасних видів транспорту на електродвигунах. Електромобілі вже стали невід’ємною частиною нашого життя і надалі цей напрям буде тільки розвиватися. І чим краще Уряд, Верховна Рада та держава в цілому сприятиме підвищенню рівня електромобільності в Україні, тим швидше відбуватиметься цей рух. Наприклад, одна з таких ініціатив, яку ми сьогодні підтримали на Уряді – розроблений у Мінінфраструктури законопроєкт, що нарешті чітко визначає ключові терміни і поняття, пов’язані з електромобільністю. Сподіваюсь, що Верховна Рада теж найближчим часом позитивно його оцінить. Адже на ці зміни чекають тисячі українців, котрі зараз користуються або хочуть почати користуватися електротранспортом”, – зазначив очільник Міністерства.

Владислав Криклій також згадав нещодавну підтримку депутатами у першому читанні законопроєктів №3476 і №3477, які спрямовані на стимулювання розвитку електричного транспорту в Україні, а також законопроєкту №3023, що вводить чіткі правила користування персональним електротранспортом, чим сприяє підвищенню безпеки на дорогах.


Back to top button