НовиниСвіт

Уряд США виділив на розробку полімерних автокомпонентів 480 млн дол.

Американська палата представників (House of Representatives) і Підкомітет з асигнувань на транспорт, житлове будівництво та міський розвиток (THUD) визнає важливу і зростаючу роль виробів з пластмас і полімерних композитів в підвищенні безпеки автомобілів і економії палива, у виробництві транспортних засобів та створенні висококваліфікованих робочих місць в США, тому продовжить виділяти значні асигнування для підтримки цієї галузі, повідомляє асоціація American Chemistry Council.

Підкомітет з асигнувань на енергію і воду виділив на 2022 фінансовий рік 480 млн дол. для підтримки виробництва низьковуглецевих транспортних засобів та стимулювання розробки нових технологій, що використовують легкі матеріали, включаючи впровадження транспортних засобів на електричних і водневих паливних елементах, виробництво і переробку акумуляторів, а також на відновлення і вторинну переробку автомобільних пластмас.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Легкі вироби з пластмас допомагають автовиробникам створювати більш безпечні і економічні автомобілі і необхідні для створення низьковуглецевої інфраструктури нашої країни. Цільове фінансування цих технологій зі створення полегшених конструкцій буде стимулювати інновації, допомагаючи знизити викиди парникових газів і підвищити надійність наших транспортних засобів. Ефективні легкі матеріали також можуть підвищити економію палива», – сказав Джошуа Бака, віце-президент з пластмас American Chemistry Council.

У звіті палати зазначається, що на транспорт припадає 30% загальних викидів парникових газів в Сполучених Штатах. Комітет закликає встановити більш високий федеральний стандарт економії палива в рамках переходу до електрифікації парку автотранспортних засобів, що потребують додаткових технологій для полегшення ваги електромобілів, які збільшують дальність переміщення.

«Ми вітаємо напрямок, в якому рухається Конгрес по створенню більш стійкої інфраструктури США. Наша країна буде як і раніше покладатися на пластмаси та полімерні композити для підвищення безпеки автомобілів, впровадження низьковуглецевих інновацій та скорочення викидів парникових газів від наших легкових і вантажних автомобілів», – додав Бака.

В рамках поточного розгляду сенатом Закону про двопартійні інвестиції в інфраструктуру і робочі місця ACC підтримує фінансування в розмірі до 7,5 млрд дол., виділене на будівництво інфраструктури зарядки електромобілів, а також значне фінансування для стимулювання виробників автокомпонентів, які можуть знизити вагу автомобіля і підвищити безпеку.

Source
plastinfo.ru
Back to top button