Новини

Уряд прийняв Концепцію розвитку легкового автомобілебудування

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України була прийнята Концепція Державної цільової економічної програми розвитку легкового автомобілебудування України на період до 2020 року, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі на виконання доручень Президента України, КМУ та Плану заходів з виконання Державної програми розвитку внутрішнього виробництва.

Проектом Концепції Програми зокрема передбачається сприяння створенню в Україні конкурентоспроможного легкового автомобілебудування з рівнем локалізації понад 55%, покриттю внутрішнього попиту на 70% автомобілями вітчизняного виробництва, створення 175,8 тис. нових робочих місць на виробництві автомобілів та комплектувальних виробів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На думку головного розробника прийняття акту сприятиме комплексному розв’язанню проблемних питань виробництва легкових автомобілів та суміжних галузей.

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок залучення інвестицій, власних коштів підприємства та інших джерел.

Бюджетне фінансування передбачається спрямовувати на проведення науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт у галузі автомобілебудування та приведення нормативно-правових актів у сфері технічного регулювання автомобілебудівної галузі у відповідність до вимог міжнародних та європейських стандартів (вимог СОТ, директив ЄС, тощо).

Передбачається, що можливі витрати бюджету, які спрямовуватимуться на фінансування Програми, будуть компенсовані за рахунок збільшення обсягів виробництва і, як наслідок, збільшення податкових надходжень від підприємств галузі легкового автомобілебудування України до бюджетів усіх рівнів.

Back to top button