ДайджестНовиниСвіт

Уряд Індії пропонує Маску побудувати завод, щоб уникнути високих мит

Генеральний директор Tesla відповів на твіт із питанням про те, коли компанія почне продавати свої автомобілі в Індії.

За словами Ілона Маска, маючи намір відкрити бізнес у цій країні Tesla все ще не може вирішити «безліч проблем» з урядом Індії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Головною проблемою для реалізації автомобілів Tesla на індійському ринку Ілон Маск називає високі податки на імпорт електромобілів.

Податкове навантаження в Індії на імпорт електромобілів становить 60% для моделей вартістю до $40 000 і 100% для електромобілів дорожче за 40 000 доларів.

У той же час, як повідомляє BusinessToday, уряд Індії спростував заяву Маска. Джерело повідомило індійському агентству новин, що керівник Tesla намагається чинити тиск на владу через соціальні мережі з метою добитися зниження податків на імпорт, не прив’язуючись до локалізації виробництва в країні. У свою чергу, уряд хоче, щоб Tesla виробляла свої автомобілі в Індії. Міністр транспорту країни повідомив агентству Reuters, що Індія готова запропонувати Tesla стимули для цього.

Індійський ринок електромобілів все ще знаходиться в зародковому стані, але уряд прагне, щоб до 2030 року не менше 65% усіх продажів нових автомобілів припадало саме на електромобілі. Очікується, що автомобільний ринок Індії, який є одним з найбільших на планеті, зростатиме за рахунок розвитку середнього класу, що відкриває потенційно колосальні можливості росту для автовиробників.

Пізніше Ілон Маск написав у Твіттері, що Tesla «цілком можливо» побудує завод з виробництва електромобілів в Індії, але тільки в тому випадку, якщо компанія зможе імпортувати готові автомобілі за нижчими податковими ставками.

Back to top button