Новини

Укртелеком закупив 116 трансформованих автомобілів PEUGEOT Boxer для свого парку

АТ «Укртелеком» вибирає автомобілі PEUGEOT! У липні-серпні був реалізований новий всеукраїнськийпроект – постачання і продаж 116 спеціальнихавтомобілів PEUGEOT Boxer, підготовлених відповіднодо вимог замовника.

Бренд PEUGEOT завжди з максимальною увагою ставиться до побажань клієнтів – як приватних покупців, так і корпоративних замовників. Підтвердженням тому може бути новий масштабний проект, реалізований в липні-серпніспільно з лізинговою компанією «Avis Україна» і дилерським центром «PEUGEOT Ілта Львів»: поставка та продаж партії з 116 автомобілів PEUGEOT Boxer для компанії-замовника АТ «Укртелеком» – одного з найбільших операторів зв’язку і провайдера інтернет-мережі. Від стандартної комплектації ці автомобілі відрізняютьсядоустановленним обладнанням. За запитом покупця, на 116 автомобілів був встановлений ​​тентдах для бортовоїплатформи, GPS-трекери, нанесено брендуванняУкртелеком.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Вибір моделі PEUGEOT Boxer був обумовлений відразудекількома причинами. PEUGEOT Boxer є флагманом комерційної лінійки Бренду: автомобіль пропонує найвищувантажопідйомність і корисний об’єм вантажного відсіку, а також широкі можливості створення специфічних надбудовна основі варіанту «шасі-кабіна». В даному випадку вибірзамовника припав на автомобілі PEUGEOT Boxer L4 BlueHDi 160 435 з бортовою платформою і в комплектаціїз пакетом «Бізнес»: протитуманні фари, круїз-контроль, кондиціонер радіоприймач з можливістю підключення через Bluetooth і наявність USB-роз’єму, а також посилена підвіска. Під капотом прихований потужний і економічний 4-циліндровий турбодизель, який має відміннірекомендації в питаннях довгострокової надійності і витривалості навіть в непростих українських умовах.

«Фінансування 116 автомобілів зі спеціальним оснащенням і передача їх в лізинг для АТ« Укртелеком »- це масштабний і відповідальний проект для Avis Україна. Нам вдалося разом з дилерським центром «PEUGEOT Ілта Львів» реалізуватийого протягом місяця з моменту прибуття партії PeugeotBoxer на поромі в порт до отримання вже повністютрансформованих авто акціонерним товариством«Укртелеком», причому, майже у всіх регіонах України. Для Avis Українаце найбільша партія автомобілів, яку ми поставили клієнтам в лізинг з початку 2021», – ГеннадійБадай, керівник департаменту постачання автомобілівAvis Україна.

Не мало важливим є вигідне утримання та експлуатаціяавтомобіля, адже на комерційні автомобілі PEUGEOT дієспеціальна гарантія – два роки без обмеження пробігу: вас ніхто не стане обмежувати на шляху розвитку вашогобізнесу. Нарешті, ще однією перевагою є розвинені онлайн сервіси PEUGEOT. Власник автомобіля може контролюватийого стан за допомогою спеціального додатку MyPeugeot, доступна функція онлайн запису на сервіс. При цьомувартість ТО фіксована для всіх дилерів в рамках одного регіону і прорахована заздалегідьце дозволяє спочаткупланувати витрати на експлуатацію автомобіля, що дужезручно для бізнесу.

Окремо варто відзначити розвинену дилерську мережуБренду, а також увагу окремо взятих дилерів до запитівклієнтів. Наприклад, даний проект був реалізований за участі дилера «PEUGEOT Ілта Львів»: багаторічногопартнера Бренду, який зумів організувати видачу автомобілівне тільки в своєму місті, а й в інших куточках України – де цебуло зручно клієнту.

Бренд PEUGEOT ще раз підтвердив, що завждизалишається «на зв’язку» з клієнтами і готовийрозглядати їх будь-які запити для взаємовигідногоспівробітництва!

Back to top button