Новини

Укрексімбанк та Богдан Моторс домовились про реструктуризацію кредиту

Задля збереження виробничих потужностей, тисяч робочих місць та виконання всіх існуючих контрактів «Богдан Моторс» і «Укрексімбанк» спільно домовилися про реструктуризацію боргових зобов’язань. Про це повідомили у прес-службі Корпорації “Богдан”.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У «Богдан Моторс» наголосили, що це у жодному разі не є списанням кредиту, і корпорація визнає свої подальші боргові зобов’язання перед банком. В умовах відсутності державної підтримки автовиробників, керівництво компанії було змушене піти на довгий та складний переговорний процес із банком.

Банк, розуміючи проблеми автобудівної галузі та економіки країни в цілому погодився відстрочити виплату заборгованостей. Таке рішення було ухвалено лише після того, як «Богдан» надав чіткий план повернення боргу, дані про завантаженість підприємств та виконання діючих контрактів.

Реструктуризація кредиту є звичною практичною на фінансовому ринку України. Відстрочка виплат допоможе автовиробнику виконати зобов’язання перед замовниками.

У складних економічних умовах для українського автобудування, реструктуризація боргу дозволить корпорації продовжити роботу і зберегти робочі місця.


Back to top button