НовиниСвіт

Українські школярі їздитимуть на автобусах виробництва Запорізького автомобілебудівного заводу

Про це стало відомо сьогодні під час візиту голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха на підприємство.

Він оглянув виробничі потужності та поспілкувався з головою правління ПрАТ “ЗАЗ” Миколою Євдокименком про плани підприємства.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За словами керівника, завод виграв тендери на виробництво шкільних автобусів для громад Запорізької та Чернігівської областей. На черзі ще участь в тендері у Черкаській області. В планах підприємства виготовити до кінця року понад 160 автобусів, 75 з яких відправляють в українські школи. Новий шкільний транспорт обладнають зручними кріслами для дітей різного віку, окремими місцями для супроводжуючих осіб та враховують всі вимоги інклюзії, зокрема, можуть бути встановлені гідравлічні підіймачі та пандуси.

Нагадаємо, що минулого року підприємство вже довело свою здатність забезпечити українських школярів якісним та комфортним транспортом. Так, на замовлення облдержадміністрації ЗАЗ виготовив 30 нових шкільних автобусів, які вже сьогодні довозять наших школярів до їх навчальних закладів.

У подальших планах лише нарощувати потужності, щоб повністю задовольнити потреби у шкільному транспорті громад як Запорізького регіону, так і всієї країни.

Source
zoda.gov.ua
Back to top button