Світ

Українці зможуть обмінювати водійські права в ОАЕ

З 1 жовтня 2021 року в ОАЕ будуть визнаватися українські водійські права.

Меморандум про взаємне визнання та взаємний обмін водійських прав, укладений правоохоронними відомствами Об’єднаних Арабських Еміратів і України, вступить в силу з 1 жовтня 2021 року.

Варто нагадати, що документ був підписаний Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ ОАЕ 14 лютого 2021 року в Абу-Дабі, під час першого офіційного візиту президента України Володимира Зеленського.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Українці зможуть обмінювати водійські права в ОАЕ

Відтепер, згідно з меморандумом, обмін посвідчень здійснюється без необхідності проходження відповідного практичного і теоретичного іспитів.

Громадяни України, які є резидентами Об’єднаних Арабських Еміратів, зможуть безкоштовно «обмінювати» (отримувати в спрощеному порядку) свої національні водійські права на місцеві. Українські туристи в ОАЕ також зможуть брати автомобілі в прокат, пред’являючи свої водійські посвідчення.

Українці зможуть обмінювати водійські права в ОАЕ

В даний час зв’язку між ОАЕ і Україною зміцнюються, особливо в сфері торгівлі, туризму і технологій. В ОАЕ працює більше 200 українських компаній. Обсяг двосторонньої торгівлі в 2019 році склав US $ 1,07 млрд (3,92 млрд дирхамів), між країнами була підписана не менше 30 угод. В ОАЕ проживає близько 15 тисяч громадян України, ще 250 тисяч чоловік відвідали країну з туристичними цілями в 2019 році.

Українці зможуть обмінювати водійські права в ОАЕ

Україна експортує в ОАЕ соняшникову олію, курячі яйця та м’ясо птахів, пшеничне борошно. На виставці «ЕКСПО-2020» в Дубаї країна представлятиме концепцію продовольчої безпеки, а його дизайн буде витриманий у вигляді колоса пшениці.

Source
МЗС
Back to top button