Укравтопром та BONFIGLIOLI підписали угоду про співпрацю

picture-auto_ukrautoprom-bonfiglioli_cooperation_agreement

В рамках впровадження в Україні міжнародного досвіду з розвитку системи утилізації використаних транспортних засобів, 8 жовтня 2013 р. асоціація «Укравтопром» в особі Президента Михайла Резніка урочисто підписала угоду про співпрацю з компанією UKRFERRUM Ltd., офіційним представником італійського виробника обладнання для утилізації, яку презентував Юрій Гордий.

За сприяння асоціації «Укравтопром» представник BONFIGLIOLI в Україні продемонстрував можливості обладнання компанії представникам профільних міністерств та засобів масової інформації.

Компанія UKRFERRUM Ltd. взяла на себе зобов’язання створити перший пілотний проект щодо утилізації знятих з реєстрації транспортних засобів і запустити в експлуатацію утилізаційний завод, будівництво якого вже почалося в Жулянах.

Підприємство в Жулянах зможе розпочати роботу вже у 2014 році. Комплекс з пресів та шредерів на першому етапі дозволить переробляти 15-20 тон металобрухту за годину.

Тож асоціація «Укравтопром» має намір використати позитивний досвід представників Ing. BONFIGLIOLI S.p.A. та UKRFERRUM Ltd. для створення повномасштабної системи утилізації транспортних засобів в Україні.