Новини

Укравтопром анонсував стратегію співпраці з підприємствами АПК

Асоціація “Укравтопром” взяла участь в організації та проведенні круглого столу “Стратегія техничной модернізації АПК в контексті євроінтеграції”, який проходив під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Владислави Рутицької в рамках XXVII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2015».

Учасники круглого столу, серед яких були представники центральних органів виконавчої та законодавчої влади, керівники машинобудівних підприємств, аграрного бізнесу, науково-дослідних інститутів, підтримали ініціативу асоціації автовиробників України щодо створення Координаційного центру інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування. Основна мета діяльності Координаційного центру – підвищити конкурентоспроможність продукції вітчизняних підприємств як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Планується, що Координаційний центр стане дорадчим органом при Мінагрополітики та Мінекономрозвитку.

Особливу увагу учасники зустрічі приділили законодавчим ініціативам, націленим на подолання кризових явищ в машинобудуванні та посилення інвестиційної привабливості високотехнологічних галузей. Зокрема, заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради народний депутат України Микола Фролов інформував присутніх про розробку нормативно-правових умов створення вільних митних зон промислового типу. На думку пана Фролова, такий, апробований у багатьох розвинених країнах світу, механізм підтримки розвитку індустріального сектора економіки дозволить в стислі терміни об’єднати і посилити потенціал провідних виробників сільськогосподарської і автомобільної техніки, а головне – стане реальною платформою для залучення нових промислових інвесторів.

Як підкреслив у своєму виступі президент Укравтопрому Михайло Резнік, об’єднання зусиль і можливостей провідних виробників автомобільної та сільськогосподарської техніки в ключі єдиної промислової політики, узгодженої двома гілками влади (законодавчої і виконавчої), виступає гарантією успіху в досягненні поставлених завдань.

Back to top button