Український завод Єврокар поставив на виробництво нові модифікації ?KODA Octavia і ?KODA Octavia RS

17 липня 2014 представники ?KODA AUTO з Чехії підписали на заводі «Єврокар» протокол на серійне виробництво двох оновлених моделей ?KODA Octavia і ?KODA Octavia RS з новими двигунами, повідомляє прес-служба “Єврокар”.

В результаті модельний ряд ?KODA Octavia, вироблений в Україні, отримав новий двигун, який є справжнім ноу-хау в автомобільному виробництві. Особливістю цієї платформи є застосування зубчастого ременя в приводі газорозподільного механізму, що дозволяє значно подовжити термін його експлуатації. «Перший контроль ременя приводу газорозподільного механізму двигуна потрібен тільки після досягнення автомобілем позначки в 240 тис. км., – зазначив на церемонії запуску виробництва нових модифікацій ?KODA Octavia Генеральний директор ЗАТ «Єврокар» Ігор Царенко.

Завдяки комбінації перевірених технологій і вдосконалених механізмів, новий двигун займе гідне місце в широкій лінійці надійних, економічних і довговічних двигунів ?KODA, а нова модифікація 1,6 МРI/110 к.с. стане найдоступнішою для споживача версією Octavia.

Атмосферний двигун 1,6 МРI/110 к.с. побудований на основі нової модульної платформи бензинових двигунів MOB.

На поточний момент завод «Єврокар» випускає майже весь модельний ряд автомобілів марки ?KODA. У квітні минулого року завод почав виробництво нової моделі ?KODA Rapid, а в березні 2014 розпочато виробництво ?KODA Spaceback.