Новини

Українці віддають перевагу бензиновим двигунам

У перший місяць 2016 року в Україні було зареєстровано 3741 продажів нових автотранспортних засобів. З цього обсягу частка легкових автомобілів становить 85%, комерційних автомобілів – 12% і автобусів – 3 відсотки.

В асоціації “Укравтопром” визначили, техніка з яким типом двигунів домінувала на січневому ринку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У сегменті нових легкових автомобілів найбільш популярними були автомобілі з бензиновими двигунами, які охопили 57,8% продажів. Більше третини продажів легкових (33,7%) припало на дизельні автомобілі. Автомобілі з газобалонним обладнанням обрали трохи менше 8% покупців. Все ще досить низькою на ринку залишається частка екологічних автомобілів. Електрокари в продажах нових легкових авто охопили 0,4% ринку, а гібриди тільки 0,2 відсотка.

У частині комерційних автомобілів традиційно домінують машини з дизельними двигунами – 78% продажів. Автомобілі, що працюють на бензині, охопили 14% ринку цього виду техніки, а оснащені газобалонним обладнанням – 8 відсотків.

На ринку нових автобусів 70% продажів припало на дизельні автобуси. Газомоторна техніка зайняла тут 27% ринку, а частка автобусів з бензиновими двигунами становить всього 3 відсотки.

Сумарні результати за типами двигунів виглядають наступним чином:

Більше половини (51%) січневих продажів припало на автотранспорт, оснащений бензиновими двигунами внутрішнього згоряння. При цьому його частка відносно продажів річної давності зменшилася на 5 процентних пунктів.

Дизельні ДВС були встановлені на 40% реалізованих в минулому місяці нових автотранспортних засобах (+3 п.п. до січня 2015).

Перевагу техніці з газобалонним обладнанням віддали трохи більше 8% споживачів (+2 п.п.).

На автомобілі, оснащені гібридними установками і електродвигунами, припало менше 1% січневого ринку.

Back to top button