Новини

Україна і Македонія – пошук нових можливостей

Президент асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Македонії в Україні Столе Змейкоскі.

Відбувся обмін думками про плани реалізації домовленостей, досягнутих під час візиту в Україну офіційної делегації Македонії на чолі з Міністром з іноземних інвестицій Біла Павлескі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В ході зустрічі сторони детально обговорили перспективи розвитку співпраці двох країн в галузі автомобілебудування. Особливу увагу було приділено взаємодії Посольства та Асоціації в сфері інвестиційного партнерства і підвищенню ефективності реалізації положень чинного договору про вільну торгівлю між Україною та Македонією в частині експорту продукції українського автопрому.

Михайло Резнiк привітав пропозицію пана Змейкоскі встановити прямий діалог на постійній основі між асоціацією «Укравтопром» та Посольством Республіки Македонії, а також висловив готовність максимально використовувати потенціал Асоціації в поглибленні ділових зв’язків представників реального сектора економіки двох країн.

Back to top button