Новини

Український виробник автобусів підбив підсумки 2016 року

Зусиллями ТД «Еталон-Авто» за підсумками року буде реалізовано більш ніж 200 одиниць автотранспортних засобів під торгівельною маркою «Еталон», в тому числі 10 тролейбусів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Протягом 2016 року корпорація «Еталон» працювала над впровадженням автобусів екологічного стандарту ЄВРО-5 з можливістю подальшого переходу до стандарту ЄВРО-6.

Роботи ведуться з рядом фірм, зокрема: DAF, ASHOK Leyland, CUMMINS, IVECO, ZF, WABCO, KNORR-BREMSE, BOSCH, HEMA, SPHEROS, SAFKAR, SEGE.

У тісній співпраці з фірмою DAF створено дві моделі 10-метрових міжміських автобусів – А08420 та А08430 на агрегатах серії LF, з двигуном ЄВРО-5.

Пасажирський салон обладнаний 39 або 37 комфортабельними сидіннями (в залежності від типу задніх пасажирських дверей – одно – або двостулкових). Крім того, в салоні достатньо місця для 20 пасажирів, що стоять. Для перевезення багажу та ручної кладі призначені багажні відсіки під підлогою об’ємом 3,4 куб. м, а також багажні полиці в салоні.

Високі динамічні характеристики автобусів забезпечуються двигуном потужністю 210 к.с., а комфортабельність – задньою пневматичною підвіскою.

Автобус спроектовано та виготовлено з дотриманням міжнародних та національних стандартів. Це дало йому змогу дебютувати на міжнародній виставці ІАА 2016 у німецькому Ганновері.

На базі агрегатів фірми ASHOK Leyland готуються до серійного виробництва міські та міжміські автобуси типорозмірів 8,0; 9,0 та 9,5 метрів. Ці моделі призначені для задоволення потреб дещо нижчого цінового сегменту ринку.

Back to top button