Світ

У Європі вперше продали більше електромобілів, ніж авто з дизельним двигуном

Попит на транспортні засоби з електричними і гібридними установками на ринку Європи вперше перевищив попит на машини з дизельними агрегатами.

За даними «Jato Dynamics», в Європі електричні автомобілі та гібриди вперше стали популярнішими дизелів. Кожна 4-та нова машина, зареєстрована на території Євросоюзу в вересні 2020-го, була електрокаром або гібридом.

Ринок дизельних машин впав до рекордно низького рівня: автомобілів на важкому паливі набралося лише 24,8%. Так, десять років тому дизельні машини в Європі становили 50% ринку, а частка електричних авто і гібридів була нижче 1%.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У Європі вперше продали більше електромобілів, ніж авто з дизельним двигуном

Ринок нових машин в 27 країнах Європи у вересні зріс лише на 1,2%: зареєстровано майже 1,3 млн екземплярів. Попит на електричні авто виріс на 156% в порівнянні з тим же місяцем минулого року. Гібридні авто вперше подолали планку в 300 тис. екземплярів за один місяць – їх популярність зросла на 124%. Серед гібридів лідирує Toyota з моделлю Corolla, а лідером попиту на електромобілі залишається Tesla з седаном Model 3.


Back to top button