АвторинокДайджестНовини

У вересні в Україні зареєстрували рекордну кількість нових електромобілів

У минулому місяці свої перші реєстраційні номери в Україні отримали 145 нових та 748 вживаних автомобілів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Отже у вересні 2021 року встановлено рекорд з кількості нових електромобілів, що були зареєстровані впродовж одного місяця, повідомляє Укравтопром. Попередній рекорд було зафіксовано у серпні поточного року, коли українськи номери отримали 144 нові BEV.

Chart by Visualizer

У порівнянні з торішнім показником вересневий попит на нові електромобілі зріс у два з половиною рази, а на машини з пробігом – на 18 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найпопулярнішим електрокаром серед нових авто став NISSAN Leaf. У вересні українську реєстрацію отримали 28 нових Ліфів.

Другий результат продемонстрував HYUNDAI Ioniq – 12 реєстрації.

Третім за популярністю став електричний NISSAN Sylphy, за цей електромобіль своїми гаманцями проголосували 11 покупців.

На четвертому місці одразу два автомобілі: JAC iEVS4 та PORSCHE Taycan, в заліку яких по 10 реєстрацій.

Замикають ТОП-5 вересневого ринку нових електромобілів також дві моделі: BMW i3 та MERCEDES-BENZ EQC, в активі кожної по 9 реєстрацій.

Найпопулярнішим електромобілем з пробігом залишається NISSAN Leaf. У вересні 174 вживаних авто цієї моделі поповнили український автопарк.

На другому місці TESLA Model 3 – 95 реєстрацій.

Третє місце у RENAULT Zoe – 48 реєстрацій.

Четвертим за популярністю став VOLKSWAGEN е-Golf – 39 шт.

Також у п’ятірку лідерів потрапив CHEVROLET Bolt, за місяць 37 вживаних електромобілів цієї моделі отримали свої перші українськи номери.

Всього за дев’ять місяців з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли майже 6,1 тис. од. автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 7% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Частка уживаної техніки в цій кількості склала 88%, проти 92% роком раніше.

Back to top button