ДайджестНовиниСвіт

У вересні Toyota значно скоротить виробництво автомобілів

Виробництво популярного японського бренду буде скорочено в Японії, Європі і Північній Америці, а також у Китаї.

В компанії очікують, що обсяг виробництва зменшиться до 360 тис. автомобілів на місяць. Причиною коригування виробничих планів Тойоти є збої в постачаннях і вплив Covid-19 на власні підприємства автовиробника.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Очікується, що на виробничих майданчиках у Європі Toyota втратить близько 40 000 одиниць продукції.

У США Toyota Motor North America прогнозує втрати виробництва від 40% до 60%. «У Північній Америці в серпні ми прогнозуємо скорочення приблизно на 60 000-90 000 автомобілів», – заявив представник компанії. «Що стосується вересня, ми прогнозуємо скорочення на 80 тис. автомобілів».

В Японії коригування виробництва торкнулася в цілому 27 ліній на 14 заводах, що призведе до втрати близько 140 тис. авто. Зокрема, виробництво розкішної моделі Century на заводі Motomachi буде зупинено з 24 серпня по 30 вересня, а виробництво Corolla і Rav4 на заводі Takaoka буде зупинено з 1 по 17 вересня.

Раніше в цьому місяці Nissan оголосив, що йому необхідно призупинити роботу свого заводу в Смирні у США через брак мікрочіпів з Малайзії, що був викликаний спалахом коронавірусної хвороби на підприємстві постачальника.

Back to top button