Новини

У вересні ефект низької бази дозволив автопрому вийти в плюс

Незважаючи на те, що конвеєри найбільших автозаводів країни простоюють вже не перший рік, вереснева статистика автопрому продемонструвала позитивну динаміку, повідомляє Укравтопром.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Така ситуація не є показником поліпшення стану галузі, а лише демонструє ефект вкрай низької бази порівняння.

Випуск легкових автомобілів, в порівнянні з минулим роком збільшився вдвічі. Як і роком раніше, в цьому сегменті українського автопрому працював тільки один завод – «Єврокар», де у вересні в режимі великовузлового складання було зібрано 960 автомобілів марки Шкода.

Виробництво автобусів зросло на 30% до 92 шт.

Найбільше автобусів було виготовлено на Чернігівському автозаводі корпорації «Еталон» – 37 шт. «Черкаський автобус» випустив 35 автобусів, на Часівоярському заводі зробили 9 шт., ЗАЗ відзвітував про 6 автобусів і ще 5 шт. було вироблено корпорацією «Богдан».

У вересневій статистиці по комерційних автомобілях заявлений тільки один автомобіль, зібраний на підприємстві «Черкаський автобус». Нагадаємо, АвтоКрАЗ перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року.

Всього з січня по вересень 2019 року в Україні виготовлено 5283 од. автотранспортних засобів або на 4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Легкових автомобілів – 4579 шт. (+4%);

Комерційних – 81 шт. (-31%);

Автобусів – 623 шт. (+6%).


Back to top button