НовиниСвіт

У Великій Британії почнуть виробляти власну електричну вантажівку Tevva Truck

Британська автомобільна компанія Tevva Motors Limited має намір забезпечити комерційним електротранспортом всіх споживачів Туманного Альбіону. План виробника збігається з намірами британського уряду, який вже оголосив про введення у 2030 році заборони на продажі нових транспортних засобів з традиційними двигунами внутрішнього згорання.

Як повідомило видання Electrek Green Energy Brief (EGEB), серійне виробництво 7,5-тонної електровантажівки налагодять на новому заводі площею 11 000 кв. метрів у районі London Thames Freeport («економічна зона, що з’єднує завод двигунів Ford у Дагенхамі з глобальними портами London Gateway та Тілбері»). Очікується, що у найближчі 2 роки на заводі буде створено близько 1000 нових робочих місць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Tevva Truck може перевозити до 16 європалет, а загальна вартість володіння ним, як заявляють у компанії, порівнянна зі звичайною дизельною вантажівкою. На ринку новинку запропонують у двох версіях: повністю електричній (BEV) з запасом ходу до 250 км та з запатентованою технологією розширювача діапазону (REX), модернізованої для використання водневих паливних елементів. У цьому випадку запас ходу вантажівки складе 500 км.

Прийом попередніх замовлень на першу британську електровантажівку вже оголошено. Для оформлення бронювання необхідно внести депозит у розмірі 1000 фунтів стерлінгів ($1360). До 2023 року Tevva Motors Limited планує виробляти 3000 одиниць Tevva Truck на рік.

Source
autogeek.com.ua
Back to top button