Світ

У Туреччині визначають стандарти вітчизняного електромобіля

Турецький інститут стандартів (TSE) уважно стежить за діяльністю Ініціативної групи «Турецькі автомобілі» (TOGG) у галузі визначення стандартів, критеріїв та потреб та готовий продовжувати докладати всіх можливих зусиль для виробництва вітчизняного електромобіля. Про це йдеться у заяві глави TSE Адема Шахіна.

Шахін зазначив, що проект розробки турецького електромобіля наближається до завершення. Уся Туреччина з нетерпінням чекає на сходу з конвеєра першого електромобіля – ця подія запланована до кінця 2022 року, сказав він.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За словами глави TSE, коли виробництво буде запущено, стандарти, пов’язані із зарядною інфраструктурою для електромобілів, буде визначено.

Відомо, що TOGG буде електромобілем. Під час розробки електромобіля компанія-виробник врахувала та продовжить враховувати тенденції у сфері енергоспоживання у світі», – зазначив Шахін.

У Туреччині визначають стандарти вітчизняного електромобіля

Він додав, що основним питанням, що викликає цікавість, залишається створення необхідної зарядної інфраструктури для електромобілів до моменту серійного виробництва. TSE підготував два різні стандарти зарядної інфраструктури.

Глава TSE підкреслив, що з урахуванням рекомендацій Міністерства промисловості та технологій інститут розробив та представив громадськості «Стандарт основних термінів та визначень – Електромобілі та системи зарядки електромобілів» та «Стандарт вимог щодо встановлення та безпеки – Зарядні пристрої та станції для електромобілів».

Шахін зазначив, що TSE продовжить робити внесок у розробку вітчизняного електромобіля TOGG.

«Ми дуже уважно стежимо за процесом і намагаємося бути готовими заздалегідь на випадок виникнення нових запитів у розробці різних стандартів чи критеріїв щодо TOGG. Продовжимо робити все можливе для розвитку виробництва вітчизняного електромобіля», – сказав Шахін.

Back to top button