Світ

У Туреччині готуються до серійного виробництва вітчизняних електромобілів

Ініціативна група «Турецькі автомобілі» (TOGG), створена 25 червня 2018 року за дорученням президента Реджепа Тайіпа Ердогана, після чотирьох років своєї діяльності готується до серійного виробництва перших вітчизняних електромобілів.

Незабаром після церемонії презентації вітчизняних електромобілів C-SUV та C-Sedan за участю президента Ердогана (27 грудня 2020 року) було зроблено кроки з брендингу автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Мета – створити міжнародний бренд Туреччини у сфері автопрому, чия інтелектуальна власність цілком належатиме країні.

Автозавод з конвеєра якого планується спускати п’ять різних моделей автомобілів, побудований в провінції Бурса. Церемонія закладки підприємства відбулася 18 липня 2020 року у районі Гемлик.

Згідно з заявою керівництва TOGG, не менше 30 відсотків співробітників автозаводу складатимуться з жінок.

Постачальників комплектуючих для першої серії турецьких електромобілів уже визначено. Три чверті з них – турецькі компанії, решта – з Європи та Азії.

Після завершення всіх випробувань наприкінці першого кварталу 2023 року на ринок надійдуть серійні електромобілі SUV сегмента С. Потім з конвеєра зійдуть моделі Sedan та Hatchback того ж сегмента. У наступні роки планується налагодити випуск автомобілів B-SUV та C-MPV. Через війну лінійка продукції розшириться до 5 моделей.

На підприємстві TOGG у Гемліці (Бурса) працюватимуть загалом 4300 осіб за виробничої потужності 175 000 одиниць на рік.

До 2030 року компанія планує довести обсяги виробництва 5 моделей електромобілів до мільйона одиниць на рік.

Back to top button