Новини

У травні виріс ринок нових комерційних авто

Травневий ринок нових вантажних і спеціалізованих автомобілів збільшився на 6% відносно показника річної давності і становить 1133 реалізованих авто, повідомляє Укравтопром. Також зростання відмічене і в порівнянні з попереднім місяцем – плюс 32 відсотки.

Частіше за інших свою першу реєстрацію в минулому місяці проходили автомобілі марки Renault, які охопили 18% українського ринку нових комерційних авто. При цьому, реалізувавши в травні 203 автомобіля, Рено відстала від свого торішнього результату на 7 відсотків.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На другому місці Fiat – 112 автомобілів. Травневі продажі цієї марки перевищили свій показник річної давності на 12 відсотків.

Третій рядок рейтингу у Peugeot, попит на автомобілі цього французького бренду збільшився в 2,5 рази – до позначки 84 машин.

Ford і MAN розділили четверте місце з результатом 79 проданих авто у кожного. При цьому, якщо MAN зміг наростити продажі на 5%, то реєстрації Фордів впали на 19% щодо травня 2018 року.

Замикає ТОП-5 травневого рейтингу найпопулярніших брендів на українському ринку нових комерційних автомобілів – Citroen, 76 машин якого отримали реєстраційні номери (+153%).

Всього за 5 місяців поточного року в Україні було зареєстровано 4,5 тис. нових комерційних автомобілів, що майже на 12% менше, ніж роком раніше.


Back to top button