Світ

У травні Nissan скоротить японське виробництво через брак чіпів

Nissan Motor скоротить виробництво на кількох заводах в Японії наступного місяця, повідомили через глобальну нестачу напівпровідників.

Третій за величиною японський автовиробник простоюватиме на заводі в місті Кюсю на півдні Японії протягом восьми днів між 10 і 19 травня.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Завод, який збирає мінівен Serena, позашляховик X-Trail та інші моделі, буде прагнути компенсувати втрачене виробництво, як тільки поставки чіпсів відновляться.

Два інших вітчизняних складальних заводи, завод Oppama і завод Nissan Shatai в Кюсю, скасують нічну зміну протягом 15 днів з 10 по 28 травня, а четвертий завод у Точігі, східна Японія, не працюватиме 10 днів.

“Через дефіцит чіпів Nissan регулює виробництво та вживає необхідних заходів для забезпечення відновлення”, – сказав представник Nissan, не уточнюючи деталей.

Дефіцит чіпів, спричинений зимовими штормами, а також пожежа на японському заводі з виробництва чіпів обійшлися світовій автопромисловості до десятків тисяч транспортних засобів, втрачених у виробництві, з найбільшим наслідком у Північній Америці.

Багато японських автозаводів повинні бути закриті майже на два тижні в рамках свят “Золотого тижня”, що починаються наприкінці квітня. З останнім рішенням, фабрика Nissan у Кюсю працюватиме лише сім днів.

Back to top button