Світ

У Tesla відклали випуск вантажівки Semi до 2022 року

Tesla в черговий раз відклала випуск електричної вантажівки Semi. На цей раз його перенесли на 2022 рік.

Нагадаємо, що раніше спливала інформація про можливий швидкий початок серійного виробництва цієї моделі. Більш того, деякі ЗМІ очікували, що в грудні компанія зможе випускати по 100 одиниць Semi в тиждень. Однак останні фінансові звіти за другий квартал 2021 року розставив все на свої місця. Згідно з ними, Tesla перенесла всю програму по створенню електровантажівок на наступний рік через завантаженість основними завданнями.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В першу чергу бренд зайнятий налагодженням виробництва Model Y на своїй новій площадці в Німеччині. Це займає основні ресурси фірми і не дає можливості розпорошуватися на перспективні проекти.

Цікаво, що таким чином під питанням опинився і запуск Cybertruck. Вся справа в тому, що завод Tesla в Остіні намагається почати випуск Model Y з новими батареями формфактору 4680 до кінця цього року. Саме на цьому підприємстві планується налагодити виробництво перспективного пікапа.

Зрозуміло, що обмеженість нового формату батарей швидше за все не дозволить з’явитися Cybertruck в термін. Тому розраховувати на серійний дебют варто не раніше 2022 року. У будь-якому випадку конкуренти Tesla отримали дуже важливий перепочинок, який дозволить нехай і не перегнати, але спробувати наздогнати американський електромобільні стартап.

Back to top button