Світ

У світі продано 2 млн 141 тисяча електромобілів

Майже кожен четвертий електромобіль зробила Tesla

Блог EV Sales представив статистику продажів електромобілів у всьому світі за 2020 рік. Всього було продано 2 мільйона 141 тисяча 311 машин. Видання не уточнює, наскільки зросли продажі щодо 2019 року, але з огляду на, що реалізація компанії Tesla збільшилася на 36%, а її ринкова частка не змінилася, логічно припустити, що і весь ринок виріс на ті ж 36%.

Tesla залишається лідером серед виробників електромобілів з часткою в 23% і результатом продажів в 499 тисяч 535 машин. Цікаво, що сама компанія в січні стверджувала, що поставила клієнтам на 15 автомобілів більше, але обмовлялася, що ця цифра потребує уточнення.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На друге місце вийшов китайський концерн SAIC, який зайняв 11% ринку. Ми припускаємо, що успіх пов’язаний з високим попитом в Китаї на компактний і дуже доступний електрокар Wuling Hongguang, який випускається спільно з General Motors.

Майже стільки ж машин, скільки і SAIC продала група Volkswagen. А ось колись успішний альянс Renault Nissan опустився на четверте місце.

Якщо вважати електромобілі разом з гібрида, то тут за рік було продано 3 мільйони 124 тисячі 793 машини. Лідирує як і раніше Tesla, але за рахунок гібридів Volkswagen піднявся на другу сходинку. Крім того в п’ятірку кращих увійшов концерн BMW.

Нагадаємо, що з більш ніж двох мільйонів проданих в світі нових електромобілів на Росію в 2020 році припало менше 700 штук.

Back to top button