НовиниСвіт

У США продажі нових автомобілів зростуть у 2022 році через відкладений попит

Очікується, що наступного року продажі нових автомобілів у США зростуть через відкладений попит, оскільки автовиробники в 2021 році скоротили виробництво через проблеми з постачанням комплектуючих, спричинених пандемією, та нестачі напівпровідників, сказав у четвер галузевий консультант Edmunds.

За оцінками аналітиків, у 2022 році буде продано 15,2 мільйона нових автомобілів, що на 1,2% більше, ніж у 2021 році. Нестача напівпровідникових чіпів, які контролюють все, від підігріву сидінь до інформаційно-розважальних систем, змусила великих автовиробників, таких як General Motors, скоротити виробництво або, в деяких випадках, збирати автомобілі без певних функцій.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

“Продажі знизилися з весни, але апетит споживачів до нових автомобілів продовжує зростати, що сприятиме тільки збільшенню відкладеного попиту наступного року і в майбутньому”, – сказала Джессіка Колдуелл, виконавчий директор Edmunds.

Аналітики також очікують зростання середньозваженої вартості автомобілів наступного року. При цьому ринок електромобілів у США продовжить зростати і перевищить 600 000 одиниць у 2022 році, додавши, що Ford Motor Co зі своїм F-150 Lightning стане чемпіоном у своєму сегменті.

Інформаційна компанія IHS Markit заявила в четвер, що продаж нових автомобілів в США в 2022 році зросте до 15,47 мільйона автомобілів з передбачуваних 15,07 мільйона в 2021 році. Також повідомляється, що продажі нових автомобілів у континентальному Китаї збільшаться до 26,92 мільйона у 2023 році та 28,99 мільйона у 2024 році.

Source
speedme.ru
Back to top button