Світ

У США новий президент з першого дня посилив вимоги до автовиробників

Тільки вступивши в нову посаду Джо Байден розпорядився скасувати деякі стандарти для автомобільної галузі, прийняті його попередником. Майбутні зміни торкнуться економічності ДВЗ і сегменту електротранспорту.

Як вважає новоспечений 46-й президент США, автовиробники повинні зробити акцент на розвитку саме електротранспорту. Допоможе в цьому і уряд, який планує інвестувати мільярди в розвиток інфраструктури для екологічно чистого транспорту. Це сприяє збільшенню числа зарядних станцій мінімум на 500 тис. Крім того, в США з’являться нові пільгові умови для виробників електротранспорту. Всі ці зміни стануть частиною нової стратегії розвитку, яка до 2050 року повинна привести до нульового кількості шкідливих викидів від автомобілів в країні.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Природно, взявшись за автомобільну галузь, Байден планує повернути колишні стандарти для автовиробників, які повинні будуть щорічно покращувати показники економічність автомобілів на 5% – Трамп знизив вимога до 1,5% в рік. Крім того, глава США збирається повернути штату Каліфорнія можливість встановлювати власні, більш жорсткі вимоги до обсягів викидів вихлопних газів.

Однак поки залишається невідомим, коли озвучені поправки почнуть діяти. У будь-якому випадку перед тим як змінити існуючі стандарти адміністрації нового президента доведеться обговорювати нововведення з представниками галузі, а також місцевою владою та екологами.

Back to top button