Світ

У США дитина влаштувала гонки з поліцією на викраденому шкільному автобусі

В американському штаті Луїзіана 11-річна дитина викрав шкільний автобус. Зупинити порушника намагалися більше десятка поліцейських на чотирьох патрульних автомобілях.

Співробітники поліції помітили на дорозі порожній шкільний автобус, за кермом якого сиділа дитина. Поліцейські почали переслідування, вимагаючи хлопчика зупинити транспортний засіб. Однак юний викрадач і не думав зупинятися. В результаті, до гонитви підключилося чотири патрульні машини.

У США дитина влаштувала гонки з поліцією на викраденому шкільному автобусі

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Одинадцять поліцейських переслідували викрадача близько півгодини. В результаті погоні дитина не впорався з керуванням, врізався в дерево і газопровід, після чого автобус заглух. Поліцейські затримали порушника, пред’явивши йому звинувачення в крадіжці транспортного засобу, а також в нападі за обтяжливих обставин, оскільки дитина навмисно намагався влаштувати ДТП в ході погоні.

На початку травня поліцейські американського штату Юта зупинили п’ятирічну дитину, якиа викрала машину батьків і прямувала до Каліфорнії, щоб купити собі Lamborghini. Через кілька днів юний викрадач все-таки прокотився на Lamborghini Huracan завдяки одному з власників італійських суперкарів.


Back to top button