Світові автопрем'єри

У Штутгарті розповіли про новий S-Class

Незадовго до дебюту Mercedes-Benz S-Class нового покоління в Даймлері докладно розповіли про особливості моделі, які вони приготували своїм клієнтам.

Дизайнери нового S-Class постаралися створили атмосферу відпочинку і легкості. Ключовий акцент – приладова панель з новою архітектурою, сучасним дизайном і ергономічним розташуванням дисплея. Широкий асортимент програм ENERGIZING Comfort, як ніколи піклуватиметься про почуття своїх пасажирів, запевняють в концерні.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«У новому поколінні інтер’єр повністю перетворився на« другий дім », ідеальне місце між будинком і роботою».

Суттєво змінилося і відчуття простору. Амбієнтне підсвічування, що складається з безлічі волоконно-оптичних кабелів, охоплює безперервною лінією світла весь периметр інтер’єру автомобіля. Цей ефект доповнюється революційним дизайном, включаючи асоціації з архітектурою і елементами дизайну інтер’єру яхт.

Крім того, активне внутрішнє підсвічування інтегроване в системи допомоги водієві і здатне візуально підкреслювати повідомлення. Наприклад, Active Blind Spot Assist попереджає про небезпеку можливого зіткнення додаткової анімацією червоного кольору. Також, зворотний зв’язок можливий, наприклад, при зміні роботи системи клімат-контролю або голосового асистента “Hey, Mercedes”.

Чекати новинку залишилося вже недовго. Більш детальну інформацію про можливості замовлення і датою появи нового Mercedes-Benz S-Class на ринку, можна дізнатися в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz в Україні.

Back to top button