Моделі

У «Шкоди» з’явився ще один кросовер на K – суперник «Крети»

Він дебютував в яскравому помаранчевому кузові з двома моторами на вибір.

Компактний кросовер Skoda, анонсований в кінці позаминулого року і представлений у вигляді концепту Vision In на виставці в Нью-Делі в 2020-м, офіційно став серійним. Він називається Kushaq. По суті, дизайн новинки розкрили ще в ході тизерної кампанії, але тепер у нас є повноцінні фото і всі технічні подробиці.

У «Шкоди» з'явився ще один кросовер на K - суперник «Крети»

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Кушак» – досить близький родич, але аж ніяк не повна копія європейського Kamiq. Він розроблений і виробляється в Індії на платформі MQB-A0-IN – різновиди MQB, «заточеною» під потреби місцевого ринку.

У «Шкоди» з'явився ще один кросовер на K - суперник «Крети»

Габарити машини – 4221x1760x1612 мм, колісна база – 2651 мм. Багажник вміщує 385 літрів, в салоні є відсіки для зберігання ще на 26,2 літра. Skoda Kushaq дебютував в ексклюзивному помаранчевому кузові і на 17-дюймових легкосплавних дисках, але версіями простіше покладені 16-дюймові сталеві колеса.

У «Шкоди» з'явився ще один кросовер на K - суперник «Крети»

В інтер’єрі відмінності від європейського побратима теж добре помітні: у індійського кросовера двоспицеве кермо, для управління кліматичною установкою використовується сенсорна панель. У старших комплектаціях розмір тачскрін збільшується з 7 до 10 дюймів, з’являється більш просунута акустика з сабвуфером.

Базовим для Skoda Kushaq став літровий турбомотор на 115 к.с. і 175 Нм, що поєднується з шестиступінчастою механікою і автоматом. Також буде доступна 1,5-літрова «турбочетвірка», розвиваюча 150 к.с. і 250 Нм – з тієї ж механікою або семиступінчастим роботом.

Back to top button